Haber Tahtası

Hürok Mermer'den, 36. Yılında 36 Yeni İstihdam

hurok-mermerden-36-yilinda-36-yeni-istihdam

HUROK MARBLE Genel Müdürü Kemal Emre OLÇAR; “36. kuruluş yılında 36 yeni istihdamla İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ’ne katkı sunacağız” dedi.
03 Nisan 2017 Pazartesi 21:58

 HUROK MARBLE Genel Müdürü Kemal Emre OLÇAR; “36. kuruluş yılında 36 yeni istihdamla İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ’ne katkı sunacağız” dedi. 

HUROK MARBLE Genel Müdürü Kemal Emre OLÇAR’dan yapılan açıklamaya göre;  Kuruluşu 1981 yılında Kütahya da kurulan HUROK MARBLE’ın faaliyet alanı mermer üretimidir. 2005 (Yurt Dışı Şubeleşme) 

HUROK MARBLE’ın Amerika Florida Şubesi 2005 yılında kurulmuş olup, hızlı ve etkin lojistik destek vermek amacıyla tam donanımlı 5200 m2 deposu ile Güney Florida merkezli United States, Kanada, Meksika, Merkez Amerika, Güney Amerika ve Karayipler’de dağıtım merkezleri bulunmaktadır. 

Kütahya'da firmanın ocaklarından çıkarılan Leonardo ve Golden travertenlerini bölgede birçok projenin içine dahil etmeyi başaran HUROK MARBLE Florida eyaleti haricinde, Atlanta, New York, New Jersey, California, Texas gibi pek çok eyalette ürünlerini profesyonel pazarlama kadrosu ile pazarlamaktadır. 

HUROK MARBLE gerek markası ve gerekse ürünleri ile ülkemizin güzelliklerini en güzel şekilde gurur ve onur ile yurt dışında sergilemektedir.  

2015 (Yurt İçi Şubeleşme)

HUROK MARBLE’ın İstanbul Şubesi 2015 yılında kurulmuş olup, bütün Doğal Taş, Traverten ve Mermer ürünleri için Showroom ve Depo olarak kullanılmaktadır. 

Mevcut Durum

Kaliteli rezervlere sahip 8 adet kendi ocağı ve 40’dan fazla plaka çeşidi ile HUROK MARBLE, 12.000 m2’si kapalı 121.000 m2’si de açık olmak üzere toplam 133.000 m2’lik bir üretim alanında bej mermer, traverten ve onyx ürün gruplarından plaka, fayans, eskitme, mozaik, özel dizayn, waterjet kesim ve proje çalışmaları ile üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek üretim standartlarını sürekli yükseltmeyi hedefleyen şirket, aynı zamanda eski medeniyetlerin mimari kültürlerini ürün yapısı içinde harmanlayarak estetik, otantik ve bulunduğu mekana ferahlık veren bir tarza dönüştürerek müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Tüketici odaklı üretim anlayışını sektörün yenilikçi beklentilerini ürün yapısına ve hizmet anlayışına en iyi şekilde yansıtan HUROK MARBLE, yeni eğilim ve trendleri doğru analiz ederek rekabetin sınır tanımadığı günümüz koşullarına en uygun bir şekilde uyarlamıştır. Dünya kalite standartlarında üretim yapan, satış ve satış sonrası hizmet ağıyla tüketici ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamayı temel bir işletme politikası olarak gören şirket, farklı yasam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına hitap eden ürünleriyle tercih edilen bir marka konumuna ulaşmıştır. HUROK MARBLE sadece yurt içinde değil, başta İtalya, Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu, Avustralya gibi ülkeler olmak üzere 43 ülkeye yapılan ihracat hacmi ile de kalitesini kanıtlamış, 2015 üretiminin %77’si ihraç edilerek ülkemize 7,5 Milyon ABD Doları döviz girdisi sağlanmıştır. 

HUROK MARBLE 2016’da kurumsallaşma çalışmalarına start vermiş, şirketin üretim, yönetim ve hizmet süreçlerinde kurumsal kaynak planlama altyapısını oluşturup, kapasite gelişimi ile hızlı büyümeyi ve rekabet gücünü yükseltmeyi sağlamak amacına yönelik projelere imza atmış; 2017’de de bu sürecin sürdürülebilir hale gelmesi için entegre kalite yönetim sistemleri kurma çalışmalarına hız vermiştir. 

36 Yeni İstihdam

HUROK MARBLE Genel Müdürü Kemal Emre OLÇAR son söz olarak; memleketin su sıkıntılı durumunda ihracata ve istihdama destek sunmak amacıyla, İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ kapsamında 36. kuruluş yıllarında 36 kişi istihdam edeceklerine vurgu yapmıştır. Alacakları personelin özellikle KÜTAHYA’lı olmasına özen göstereceklerini; vasıflı, vasıfsız bay ve bayan tüm isteklilerin 1. OSB (Ornanize Sanayi Bölgesi)’ndeki fabrikalarına şahsen müracaat etmeleri gerektiğini ifade etmiştir. - DORUK


Haber okunma sayısı: 1890Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
3970 hit, 458 ziyaretçi, 503 ziyaret
Bu ay:
37409 hit, 4553 ziyaretçi, 5048 ziyaret
Toplam:
1037286 hit, 224072 ziyaretçi, 314351 ziyaret