Canlı Bomba, Yakalandı

İL BAŞKANLIĞI HABERLERİ

MHP İL BAŞKANLIĞININ İFTARINA YOĞUN KATILIM

mhp-il-baskanliginin-iftarina-yogun-katilim Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya İl Teşkilatı her yıl olduğu gibi bu yılda düzenlenen iftar yemeğinde partililerle bir araya geldi.

MHP İL BAŞKANLIĞINA GENÇ VE DİNAMİK BAŞKAN

mhp-il-baskanligina-genc-ve-dinamik-baskan İki adayın katıldığı yarışda, ipi göğüsleyen Ferhan YILDIRIM oldu.

Son Dakika! MHP Kongresinde Sandıktan, Ferhan YILDIRIM Çıktı

son-dakika--mhp-kongresinde-sandiktan-ferhan-yildirim-cikti Hezar Dinari Kültür Merkezinde bugün yapılan MHP İl Kongresinde son anda MHP Merkez İlçe Başkanlığından istifa ederek, MHP İl Başkanlığı'na aday olan Ferhan YILDIRIM, ipi göğüsledi.

AK Parti İl Yönetiminden, Gazetemizi Tebrik Ziyareti

ak-parti-il-yonetiminden-gazetemizi-tebrik-ziyareti Kuruluşumuzun 4.yılı münasebetiyle gazetemizi ziyaret eden AK Parti İl Başkan Yardımcıları Remzi GÜNAY ve Hayri ÖZ ile ülke ve Kütahya gündemi üzerine sohbet ettik.

MHP KÜTAHYA İL BAŞKANLIĞINI DARBE OLAYLARI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

mhp-kutahya-il-baskanligini-darbe-olaylari-ile-ilgili-aciklama-yapti MHP Kütahya İl başkanı Mehmet Ali TÜRKER son olaylarla ilgili açıklamalarda bulundu.

CHP İl Başkanlığından, Kınama

chp-il-baskanligindan-kinama CHP İl Başkanı Dr. Zeliha AKSAZ ŞAHBAZ: "Fikirlerine Katılmasak da İfade Hak ve Özgürlüğünün Sonuna Kadar Arkasındayız. Zaman’a Kayyum Atanarak Susturulmasını Kınıyoruz"

AK Parti'den DORUK Gazetesi'ne Kutlama Ziyareti

ak-partiden-doruk-gazetesine-kutlama-ziyareti DORUK Gazetesi'nin 3. Kuruluş yıl dönümü münasebetiyle, DORUK Gazetesi'ni ziyaret eden AK Parti İl Başkan Yardımcıları Hayri ÖZ ve Remzi GÜNAY, DORUK Gazetesi'nin yerel medyada önemli bir unsur olduğunu,

MHP KÜTAHYA İL BAŞKANLIĞINI BEKLENEN ADAY KAZANDI.

mhp-kutahya-il-baskanligini-beklenen-aday-kazandi Kütahya MHP İl kongresinin 11.cisi Pazar günü Belediye Eski Kültür sarayında yapıldı.

Mehmet Ali TÜRKER, MHP İl Başkanlığı’na Aday

mehmet-ali-turker-mhp-il-baskanligina-aday Önümüzdeki günlerde yapılacak olan MHP İl Kongresinde, İl Başkanlığına aday olduğunu açıklayan Mehmet Ali TÜRKER, “Hizmete talip olurken, bu görevin hem çok kutsal hem de çok zor bir görev

MHP KÜTAHYA İLÇE KONGRE TARİHLERİ BELLİ OLDU.

mhp-kutahya-ilce-kongre-tarihleri-belli-oldu MHP İl Başkanlığından yapılan açıklamada, İlçe kongre tarihleri açıklandı.

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
397 hit, 18 ziyaretçi, 18 ziyaret
Bu hafta:
397 hit, 18 ziyaretçi, 18 ziyaret
Bu ay:
22375 hit, 2487 ziyaretçi, 2770 ziyaret
Toplam:
769938 hit, 198899 ziyaretçi, 280185 ziyaret