Haber Tahtası

İLAN HABERLERİ

İYİ Parti Kurucuları, Basına Tanıtıldı

iyi-parti-kuruculari-basina-tanitildi İYİ Parti'de İl ve İlçe Başkan ve Yöneticileri belirlendikten sonra Hilton'da yapılan bir toplantıyla basına tanıtıldı.

Medya Çalışanları Derneği Başkanı SOYER: Basın Mensupları Yapılan Saygısızlık Kabul Edilemez

medya-calisanlari-dernegi-baskani-soyer-basin-mensuplari-yapilan-saygisizlik-kabul-edilemez Basın mensuplarına yapılan saygısızlığı kabul edemeyeceklerini belirten Kütahya Medya Çalışanları Derneği Başkanı İbrahim SOYER, basın açıklaması yaptı.

TKDK'da IPARD II - Üçüncü Başvuru Çağrı İlanı

tkdkda-ipard-ii---ucuncu-basvuru-cagri-ilani Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Kütahya İl Koordinatör Vekili Ahmet YAZAR'ın IPARD 2, 3. Başvuru Çağrı İlanı ile ilgili yapmış olduğu açıklamaya göre; "Kurumumuz 21 Aralık 2017

İYİ Parti İl Başkanı ÇELİK: Teşkilatlanma Çalışmalarımız Devam Ediyor

iyi-parti-il-baskani-celik-teskilatlanma-calismalarimiz-devam-ediyor İYİ Parti İl Başkanı Hürdoğan ÇELİK çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu. Yeni kurulan İYİ Parti genel merkezince İl Başkanlığına atanan Hürdoğan ÇELİK, açıklamalarda bulundu.

Elektrik Mühendisi, Personel İlanı

elektrik-muhendisi-personel-ilani Organize Sanayi Bölgemizin AG/OG Elektrik Dağıtım sisteminin tüm işleyişten sorumlu olacak tecrübe gerektiren Elektrik Mühendisliği pozisyonu açıktır.

SGK Müdürü İsmail SAYAR'dan, Sigorta Primleri Ödeme Uyarısı

sgk-muduru-ismail-sayardan-sigorta-primleri-odeme-uyarisi İşverenlerin herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için ertelenen sigorta primlerini zamanında ödemeleri konusunda Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail SAYAR, hatırlatmada bulundu.

Hisarcık'ta MHP'ye Katılanlara Rozetleri, Törenle Takıldı

hisarcikta-mhpye-katilanlara-rozetleri-torenle-takildi Hisarcık İlçesinde MHP'ne katılan 6 kişiye rozetleri törenle takıldı.

İmkansızlıklarda Kazanılan Dumlupınar Meydan Muharebesi Filmi, İmkansızlıklar İçinde Çekildi

imkansizliklarda-kazanilan-dumlupinar-meydan-muharebesi-filmi-imkansizliklar-icinde-cekildi Dumlupınar Meydan Muharebesi'ni konu alan filmi kendi oturduğu evi satıp, kiracı olarak kalmayı göze alarak kısa filmini çeken Postacı Nevzat ÇOBAN, gerçek silah ve bombaların kullanıldığını, gönüllü

CENAZEDE DAĞITILAN YEMEK HELAL DEĞİL...!!!

cenazede-dagitilan-yemek-helal-degil Din İşleri Yüksek Kurulu'nun açıklamasına göre cenazede dağıtılan yemek helal değildir.

SGK Borç Yapılandırmasında, Son Gün 30 Haziran

sgk-borc-yapilandirmasinda-son-gun-30-haziran SGK Kütahya İl Müdürü İsmail SAYAR, 7020 sayılı Torba Kanun'a göre, Sosyal Güvenlik Kurumu’na (SGK) olan borçların nasıl yapılandırılacağı hakkında bilgi verdi.

MHP MERKEZ İLÇE, FERHAN YILDIRIM İLE DEVAM DEDİ...

mhp-merkez-ilce-ferhan-yildirim-ile-devam-dedi 23 Nisan pazar günü saat 13.00'de yapılan olagan kongrede Ferhan YILDIRIM yeniden başkanlığa secildi...

MHP KADIN KOLLARI BOŞ DURMUYOR....!!!

mhp-kadin-kollari-bos-durmuyor Yeni katılımları ve Ülkü Ocakları Asena birimi yeni başkanını tanıtım kahvaltısında biraradaydılar..

ADD Başkanı Ruhsen KUMDALI: Çanakkale; Mucizedir, İnancın Tarih Sayfalarına Atılan İmzasıdır

add-baskani-ruhsen-kumdali-canakkale-mucizedir-inancin-tarih-sayfalarina-atilan-imzasidir 18 Mart Çanakkale Savaşı'nın 102. Yılında şehitlerimizi rahmetle ve şükranla andığını belirten Atatürkçü Düşünce Derneği Kütahya Şube Başkanı Ruhsen KUMDALI: "Doruk Gazetesi'nin Değerli

TEŞEKKÜR

tesekkur KÜTAHYA İÇİN VARIZ, OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

Yapılandırmada 2. Şans

yapilandirmada-2-sans Kasım ve Aralık aylarında SGK prim ve vergi ödemelerini yapamayanlar için ikinci şans getirilerek; ödemelerini Mayıs sonuna kadar yapabilecekler. Böylece tüm taksitlerin ödeme süresi uzatılarak, düzenli

ÇOK OKUNANLAR

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
3213 hit, 292 ziyaretçi, 309 ziyaret
Bu ay:
14678 hit, 1608 ziyaretçi, 1747 ziyaret
Toplam:
1058983 hit, 226233 ziyaretçi, 316964 ziyaret