Canlı Bomba, Yakalandı

SEÇİM HABERLERİ

Kütahya ASKF' de, Mevcut Başkanla Devam

kutahya-askf-de-mevcut-baskanla-devam Kütahya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF), 17. Olağan genel kurulunda tek listeyle yapılan seçimde, 18 yıldır Başkan olan Murat Cengiz yeniden başkanlığa seçildi.

Muhtarlar Derneği Başkanından, AK Parti İl Başkanına Cevap

muhtarlar-dernegi-baskanindan-ak-parti-il-baskanina-cevap Maltepe Mahallesindeki, Maltepe parkı ile ilgili mahallelinin, Muhtarlarıyla birlikte yapmış olduğu protesto sonrası AK Parti İl Başkanı Ali ÇETİNBAŞ'ın "Belediye yapacağı işi Muhtarlara mı Soracak!"

Son Dakika! MHP Kongresinde Sandıktan, Ferhan YILDIRIM Çıktı

son-dakika--mhp-kongresinde-sandiktan-ferhan-yildirim-cikti Hezar Dinari Kültür Merkezinde bugün yapılan MHP İl Kongresinde son anda MHP Merkez İlçe Başkanlığından istifa ederek, MHP İl Başkanlığı'na aday olan Ferhan YILDIRIM, ipi göğüsledi.

AK Parti, Referandumu Değerlendirdi

ak-parti-referandumu-degerlendirdi 16 Nisan tarihinde yapılan ve %51 Evet oyuyla sonuçlanan referandumun ardından AK Parti İl Başkanı, Milletvekilleri ve Belediye Başkanının da hazır bulunduğu basın toplantısında sonuçları değerlendirdi.

Referandum Sonuçları

referandum-sonuclari Kesin olmayan sonuçlara göre;

TÜGİK Genel Başkanı, Yeniden Erkan GÜRAL

tugik-genel-baskani-yeniden-erkan-gural Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) tarafından Antalya Belek’de gerçekleştirilen 3’üncü Olağan Genel Kurul Toplantısı, Türkiye’nin dört bir yanından iş adamlarının katılımıyla

AKŞENER: Küçük Emrah Bile Büyüdü, Bunlar Hala Büyümedi

aksener-kucuk-emrah-bile-buyudu-bunlar-hala-buyumedi Milli iradeye saygı toplantısını 3000'den fazla kişi izledi. Meral AKŞENER: "Küçük Emrah misali, sürekli mağdur edebiyatı yaparak, göz yaşı döküp duygu sömürüsüyle iktidar olmayı sürdüren AKP ve

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı SORGUN: 16 Nisan'daki Halk Oylaması Tarihi Bir Seçim Olacaktır

ak-parti-genel-baskan-yardimcisi-sorgun-16-nisandaki-halk-oylamasi-tarihi-bir-secim-olacaktir AK Parti il binasında İl Başkanı, İlçe Başkanı, Milletvekilleri, İl Genel Meclisi Başkanı, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlarının da hazır bulunduğu toplantıda basına açıklamalarda

ADD Genel Başkanı, Cumartesi Kütahya'da

add-genel-baskani-cumartesi-kutahyada Atatürkçü Düşünce Derneği Kütahya Şubesi "Neden HAYIR" konulu paneli ADD Genel Başkanı Tansel ÇÖLAŞAN'ın da katılımıyla 11 Mart Cumartesi saat 13:30'da Hilton Garden Inn'de düzenleyecek. ADD Kütahya

Hukuk Savaşını KUŞU Kazandı

hukuk-savasini-kusu-kazandi Kütahya’nın Simav ilçesine bağlı Kuşu kasabasının nüfusunun 2 binin altına düşüp köye dönüşmesinin ardından 3 yıl önce açılan dava sonucunda Kuşu yeniden belde statüsüne kavuştu.

YSK, Referandum Tarihini Belirledi

ysk-referandum-tarihini-belirledi Geçtiğimiz günlerde TBMM'de görüşülüp kanunlaşan Anayasa Değişikliği içeren hükümlerin Cumhurbaşkanınca onaylanmasının ardından, YSK toplanarak seçim takvimini belirledi.

Gazeteciler Cemiyetinde Yeni Başkan, ERKAN SAĞLAM

gazeteciler-cemiyetinde-yeni-baskan-erkan-saglam Kütahya Gazeteciler Cemiyeti kongresi yapıldı. İki adayın yarıştığı kongrede Tuncay Varol'un aldığı 24 oya karşılık, Erkan Sağlam 27 oy alarak Gazeteciler Cemiyetinin yeni başkanı seçildi.

Demokrat Parti Çavdarhisar İlçe Kongresi Yapıldı

demokrat-parti-cavdarhisar-ilce-kongresi-yapildi Demokrat Parti Merkez ilçe ve diğer ilçelerde İlçe Kongrelerini yapmaya devam ediyor. Çavdarhisar İlçe Başkanlığına Ömer BALIK ve yönetimi seçildi.

EŞİYOK, Demokrat Parti Merkez İlçe Başkanı Seçildi

esiyok-demokrat-parti-merkez-ilce-baskani-secildi Demokrat Parti Merkez İlçe Kongresi 5 Şubat'ta parti binasında yapıldı. Birlik ve beraberliğin hakim olduğu, önceki dönemdeki Başkanların ve Yönetim Kurulu üyelerinin de bir arada bulunduğu samimi bir

Referandumda, İkametinizde Oy Kullanmak İçin ...

referandumda-ikametinizde-oy-kullanmak-icin- Seçme yaşına gelmiş ve nüfusa kayıtlı olduğu il ile; öğrenim gördüğü iller farklı olan öğrencilerin ya da nüfusa kayıtlı olduğu ilden farklı bir ilde ikamet edenlerin, referandumda bulundukları

AK Parti Merkez İlçe Genişletilmiş İstişare Toplantısı Yapıldı

ak-parti-merkez-ilce-genisletilmis-istisare-toplantisi-yapildi AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen genişletilmiş istişare toplantısı Hazer Dinarı Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Kütahyaspor'un Başkanı Yeniden, Ramazan YILDIRIM

kutahyasporun-baskani-yeniden-ramazan-yildirim 6 Ocak Cuma akşamı, Kütahya Belediyesi eski Kültür Sarayı meclis salonunda Kütahyaspor'un Olağan Kongresi yapıldı. Kongreye tek adayla girilirken; mevcut Başkan Ramazan YILDIRIM ve listesi seçilerek;

Dumlupınar Üniversitesi Öğrenci Konseyi, Seçimleri Öncesi Burnumuza Gelen Pis Kokular

dumlupinar-universitesi-ogrenci-konseyi-secimleri-oncesi-burnumuza-gelen-pis-kokular DPÜ. Ülkücü öğrenciler konsey grubu ; Konsey seçimi çalışmalarımız engelleniyor..!!!

Kick Boks'da Salim KAYICI, Yeniden Başkan

kick-boksda-salim-kayici-yeniden-baskan Türkiye Kick Boks Federasyonu'nun 4. Olağan ve 6. Mali Genel Kurulu, Crowne Plaza Otel'de 200 delegeden 149'unun katılımıyla gerçekleştirildi. Tek aday olan mevcut Başkan Salim KAYICI, tekrar Başkan oldu.

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
397 hit, 18 ziyaretçi, 18 ziyaret
Bu hafta:
397 hit, 18 ziyaretçi, 18 ziyaret
Bu ay:
22375 hit, 2487 ziyaretçi, 2770 ziyaret
Toplam:
769938 hit, 198899 ziyaretçi, 280185 ziyaret