Haber Tahtası

AK Parti, Daraltılmış İlçe Danışma Meclisi Toplandı

ak-parti-daraltilmis-ilce-danisma-meclisi-toplandi

AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanlığı’nın yapmış olduğu “Daraltılmış İlçe Danışma Meclisi Toplantısı “ parti binasında gerçekleştirildi.
08 Haziran 2017 Perşembe 10:29

              Toplantıya Kütahya Milletvekilleri M.Şükrü NAZLI ve Vural KAVUNCU, Kütahya Belediye Başkanı Kamil SARAÇOĞLU ve Başkan Yardımcıları, İl Genel Meclisi Başkanı Musa YILMAZ ve İl Kadın / Gençlik Kolları Başkanları ile Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Mahalle Başkanları katıldılar.AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Cevdet KORKMAZ’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantı, teşkilat birimlerinin faaliyetlerini sundukları sunumlarla devam etti. Teşkilat faaliyetlerinin ardından protokol konuşmaları gerçekleşti. Kütahya Milletvekilleri M.Şükrü NAZLI ve Vural KAVUNCU’nun Ülke Gündemi ve Kütahya Yatırımlarıyla alakalı konuşma yaparken, Kütahya Belediye Başkanı Kamil SARAÇOĞLU ve İl Genel Meclisi Başkanı Musa YILMAZ yaptıkları faaliyetler hakkında bilgiler verdiler.

AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Cevdet KORKMAZ ; “ Rahmet ve bereket ayı olan Ramazana ayının tüm İslam alemine, ülkemize ve milletimize, masum ve mazlum Müslüman coğrafyalarımıza huzur,birlik ve bereket getirmesini niyaz ediyorum. Biliyorsunuz ki 21 Mayıs 3.Olağanüstü Büyük Kongremizi gerçekleştirdik. Kurucu Genel Başkanımız, Liderimiz ve  Cumhurbaşkanımız  evine, sevdası olduğu ilk göz ağrısına, AK Partimizin Genel Başkanlığına coşkulu ve heyecanlı bir kongre ile tekrar Genel Başkanımız seçilmiştir. Milletimize hayırlı olsun. Geçtiğimiz Nisan ayı Türk Siyasi tarihimizin en önemli anlarına şahit oldu. 16 Nisan Referandumu “Kayıt dışı siyasetin, kayıt altına alındığı “ dünya çapında bir referandum seçimleri olmuştur. Hamdolsun. Başardık ve dünyaya çok büyük bir mesaj verdik. Tüm teşkilat birimlerimiz olarak, Kütahya’da %70’lik rekor oyla 3 bölgede 1. olmuştur. Yine her zaman olduğu gibi emekleri geçen teşkilatımızın hep isimsiz kahramanları ve başarının gerçek sahibi olan sandık yönetim kurulu üyesi, mahalle başkanlarımıza, belde başkanı ve hasreten yönetim kurulu üyesi tüm arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum. “ dedi. - DORUK


Haber okunma sayısı: 561Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
585 hit, 71 ziyaretçi, 70 ziyaret
Bu hafta:
5573 hit, 751 ziyaretçi, 791 ziyaret
Bu ay:
21470 hit, 2595 ziyaretçi, 3021 ziyaret
Toplam:
970485 hit, 217933 ziyaretçi, 306568 ziyaret