Canlı Bomba, Yakalandı

MHP MERKEZ İLÇE TEŞKİLATI İFTARDA BULUŞTU

mhp-merkez-ilce-teskilati-iftarda-bulustu

İftar sonrasında Gündem gereği yeni atamalar yapıldı
06 Haziran 2017 Salı 02:26

 Milliyetci Hareket Partisi Merkez İlçe teşkilatı ilk toplantısını iftar vererek yaptı.

İftarda yeni Başkan Gökhan TOMRUK başkanlığında bir araya gelen yönetim kurulu boşalan kadrolara atamalar yaparak Kütahya ve Ülke genelinde yaşanan olaylar konusunda kamuoyunu aydınlatıcı faaliyetler için bundan sonraki toplantılarda gündem belirledi.
Merkez İlçe Başkanı Ferhan YILDIRIM'ın İl Başkanı secilmesinin ardından, geçtiğim hafta içerisinde yapılan secim sonrasında en yüksek oyu alan Gökhan TOMRUK başkan secilmişti. Yeni Yönetim kadrosu şu şekilde belirlendi.

Yeni yönetimin belirlenmesinden sonra gündem gereği bundan sonra yapılacak işler ve izlenecek yol haritası cerçevesinde görüş ve öneriler konuşuldu.

Toplantı sonrasında bir konuşma yapan Başkan Gökhan TOMRUK..;
Bu akşam burada Tüm yönetim kurulu arkadaşlarımla hem iftar yaptık hemde yönetim kurulunu yeniden oluşturduk.Bu davaya gönül vermiş arkadaşlarımla birlikde Bundan sonra MHP'yi nasıl daha ileriye götürebiliriz bunun hesabı içindeyiz. 

Ayrıca Kamuoyunu bilgilendirme acısından daha etkin bir yol izliyerek, Kütahyamız acısından yapılması gereken konuları gündemde tutmak ve köyleşmeye yüz tutmuş şehrimizi tekrar üreten ve ekonomisini düzgün olan bir vilayet konumuna getirmenin hesabı içindeyiz.Gerek yerel yönetim ve gerekse 4 AKP'li Milletvekilinin Kütahya için neler yaptığı ve taşın altına ellerinin ne kadarını koyduklarının takipcisi olacağız.Bu kutsal davada el birliği ile gerekenin en iyisini yapacağımıza inanıyorum.Allah yar ve yardımcımız olsun diyerek konuşmasını tamamladı.Doruk gazetesi olarak yeni yönetime başarılar diliyoruz.DORUK HABER- Hüdayim GÜLER


Haber okunma sayısı: 964Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
526 hit, 192 ziyaretçi, 189 ziyaret
Bu hafta:
1816 hit, 515 ziyaretçi, 549 ziyaret
Bu ay:
29038 hit, 3950 ziyaretçi, 4538 ziyaret
Toplam:
855260 hit, 207994 ziyaretçi, 292713 ziyaret