Haber Tahtası

BEŞİKTAŞ Donanmasına Bir Tekne de Kütahya'dan...

besiktas-donanmasina-bir-tekne-de-kutahyadan

Beşiktaş'ın Şampiyonluk Kutlamasını görsel bir şölene dönüştürdüğü cumartesi günü Kütahya Beşiktaşlılar Derneği üyeleri de bir tekne ile bu organizasyona dahil oldular.
08 Haziran 2017 Perşembe 10:34

Beşiktaş'ın Şampiyonluk Kutlamasını görsel bir şölene dönüştürdüğü cumartesi günü Kütahya Beşiktaşlılar Derneği üyeleri de bir tekne ile bu organizasyona dahil oldular. Süper Lig'de ipi göğüsleyen Beşiktaş Şampiyonluğu ve 3. Yıldızı Boğazda yüzlerce tekne ile doyasıya kutladı. Osmanlıspor maçı öncesi Ümraniye tesislerinden çıkarak Anadolu Hisarına gelen Futbolcular ve Teknik heyet burada kendileri için hazırlanan tekneye binerek Beşiktaş iskelesi önünden Dolmabahçe Rıhtımına hareket ettiler. Futbolcuların teknesine yüzlerce irili ufaklı tekne ve yat eşlik etti. Kütahya Beşiktaşlılar Derneği de bir tekne tutarak bu kutlamalarda yer aldı. Yaklaşık 200 kişinin bulunduğu tekne ile kafileye katılan Kütahyalı Beşiktaşlılar Futbolcuların teknesine de yaklaşarak tezahüratlarıyla renkli görüntüler oluşturdular. Organizasyon Koordinatörlerinden Dernek Başkan Yardımcısı Çağrı Buran "Bu şölene katılmak ve bu anı yaşamak müthiş bir şey. Derneğimizi bu şölende temsil etmek, üyelerimizi Beşiktaşımızla buluşturmak ve Kütahya'yı temsil etmek için böyle bir organizasyona giriştik. Üyelerimize unutulmayacak bir anı kazandırdığımız için mutluyuz. Şampiyon Beşiktaşımıza bütün kulvarlarda başarılar dileriz." dedi.
Dernek Saymanı Emrah YEŞİL de "350 kilometre öteden bu şölen için buradayız. Bu organizasyon, bu ortam, bu şölen anlatılamaz, ancak yaşanır. Memleketimiz adına yapılamaz denilen şeyleri yapmaya devam ediyoruz. Derneğimizi, Kütahyamızı tanıtmaya ve büyüyerek Beşiktaş camiamızda iyi bir yer edinmeye çalışıyoruz." dedi.Kutlama ardından küçük bir boğaz turu sürprizi yapan Kaptan Hüseyin AYNACI Reis'e çini ve Teşekkür Belgesi Dernek Başkanı Rifat ÖZEKMEKÇİ tarafından takdim edildi. - DORUK


Haber okunma sayısı: 1124Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ