Haber Tahtası

Emet Thermal, Kick Boks İçin Hazırlıklar Tamam

emet-thermal-kick-boks-icin-hazirliklar-tamam

12 - 13 Mayıs'ta Emet Thermal Resort & Spa & Klinik Hotel Anfi Tiyatro Alanında, Kick Boks Federasyonu İl Temsilciliği programı olarak Emet Thermal sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan şampiyona öncesi gerek İl Temsilciliğince gerekse Emet Thermal tarafından yapılması gereken hazırlıklar son aşamasına gelmiş olup; müsabakalar için şartlar oluşturulmuş durumdadır.
08 Mayıs 2017 Pazartesi 12:18

12 - 13 Mayıs'ta Emet Thermal Resort & Spa & Kaplıca Tedavi Merkezi Anfi Tiyatro Alanında, Kick Boks Federasyonu İl Temsilciliği programı olarak Emet Thermal sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan şampiyona öncesi gerek İl Temsilciliğince gerekse Emet Thermal tarafından yapılması gereken hazırlıklar son aşamasına gelmiş olup; müsabakalar için şartlar oluşturulmuş durumdadır.

Emet Thermal'in (Bahar Şenlikleri) etkinliği çerçevesinde yapılacak olan müsabakalarla birlikte müzik, halk oyunları gösterileri gibi etkinlikler de yer alacaktır.Emet Thermal Otelinin ve Emet ilçemizin tanıtımında önemli etken olacağı düşüncesiyle düzenlenen şampiyonaya Ankara, Konya, Eskişehir, Bursa, Burdur, Antalya ve Kütahya illerinden 9 kulübün sporcuları madalya ve kupa için kapışmak üzere Cuma günü ilimizde olacaklardır. Müsabakalar Kick Boks Federasyonunca görevlendirilen hakemler tarafından idare edilecektir. Şimdiden tüm sporculara başarılar diliyoruz. - DORUK


Haber okunma sayısı: 1080Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
823 hit, 92 ziyaretçi, 95 ziyaret
Bu hafta:
823 hit, 82 ziyaretçi, 95 ziyaret
Bu ay:
25442 hit, 2038 ziyaretçi, 2320 ziyaret
Toplam:
934273 hit, 214414 ziyaretçi, 301568 ziyaret