Canlı Bomba, Yakalandı

Uluslararası Açık Kick Boks Turnuvası Antalya'da Yapıldı

uluslararasi-acik-kick-boks-turnuvasi-antalyada-yapildi

Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından 2. Uluslararası Türk Açık Kick Boks Turnuvası Antalya'da Kundu bölgesinde bir otelde gerçekleştirildi. Turnuva Büyükler, Gençler, Yıldızlar ve Minikler kategorilerinde Point Fighting, Light Contact, Full Contact, Low Kick, Kick Light branşlarında yapıldı. 850 sporcunun katıldığı 14 ülkeden yaklaşık 1200 katılımcının yer aldığı turnuva, ikincisi olmasına rağmen, çok başarılıydı ve katılımcılar tarafından takdir edildi.
23 Nisan 2017 Pazar 15:06

Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından   2. Uluslararası Türk Açık Kick Boks Turnuvası Antalya'da Kundu bölgesinde bir otelde gerçekleştirildi. Turnuva Büyükler, Gençler, Yıldızlar ve Minikler kategorilerinde Point Fighting, Light Contact, Full Contact, Low Kick, Kick Light branşlarında yapıldı. 850 sporcunun katıldığı 14 ülkeden yaklaşık 1200 katılımcının yer aldığı turnuva, ikincisi olmasına rağmen, çok başarılıydı ve katılımcılar tarafından takdir edildi. 


Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim KAYICI, "İkincisi düzenlenen turnuvayı dünyada bir marka haline getirmeye çalışıyoruz. Geleneksel olarak her sene Uluslararası Açık Kick Boks Turnuvamızı yapacağız. Bu organizasyonumuzda şampiyon olan sporcularımız, Türkiye Şampiyonasında da şampiyon olursa milli takıma seçilmiş olacak" dedi.Müsabakalara MHK Tarafından belirlenen çeşitli illerden katılan hakemlerin yanı sıra bu tür turnuvaların vazgeçilmezi haline gelen bölgemiz Milli Hakemi Fatma ÇAKIR da başarılı yönetimleri ve yabancı dilinin iyi olması sonucu yapmış olduğu diyalog kurmadaki performansıyla da yabancı ülkelerden katılan sporcu, Antrenör ve yöneticilerle de diyalog kurmuş oldu. - DORUK


Haber okunma sayısı: 717Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
658 hit, 168 ziyaretçi, 174 ziyaret
Bu hafta:
6238 hit, 981 ziyaretçi, 1085 ziyaret
Bu ay:
24278 hit, 2875 ziyaretçi, 3278 ziyaret
Toplam:
850500 hit, 207056 ziyaretçi, 291453 ziyaret