Haber Tahtası

YÖNETİMİ HABERLERİ

İYİ Parti Kütahya İl Yönetimi, Kan Bağışında Bulundu

iyi-parti-kutahya-il-yonetimi-kan-bagisinda-bulundu İYİ Parti Kütahya İl Başkanı Hürdoğan ÇELİK ve yönetimi Kütahya Valiliği önünde bulunan Kızılay tırında önce Afrin'deki ve tüm Mehmetçiklerimiz için "Canını Esirgemeyenden, Kanını Esirgeme"

İYİ Parti Yönetimi, Kütahyaspor Taraftarına İYİ Dileklerde Bulundular

iyi-parti-yonetimi-kutahyaspor-taraftarina-iyi-dileklerde-bulundular İYİ Parti Kütahya İl Başkanı Hürdoğan ÇELİK ve Yönetimi, bugün Eskişehir Kurtuluş Spor ile oynanacak maça gitmek için hazırlık yapan Kütahyaspor taraftarlarına İYİ dileklerde bulundular.

Meral AKŞENER: Devlet Yönetimi, Herkese Eşit Ve Adaletli Yaklaşmakla Mümkün

meral-aksener-devlet-yonetimi-herkese-esit-ve-adaletli-yaklasmakla-mumkun Kırıkkale, Çankırı, Uşak ve Afyonkarahisar'ın ardından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 13 Ocak 2018 Cumartesi günü Kütahya ve Eskişehir illerini ziyaret ederek teşkilatları tamamlanan il

MHP ÇAVDARHİSAR İLÇE TEŞKİLATI FESH EDİLDİ

mhp-cavdarhisar-ilce-teskilati-fesh-edildi MHP Çavdarhisar İlçe Teşkilatı Genel Merkezin emri ile fesh edildi.

CHP İl Başkanı Dr. Zeliha AKSAZ ŞAHBAZ: Trump'ın Kararına, Saray Yönetimi Yapıcı, Gerçekçi Tepki Vermedi

chp-il-baskani-dr-zeliha-aksaz-sahbaz-trumpin-kararina-saray-yonetimi-yapici-gercekci-tepki-vermedi CHP olarak yıllar önce Filistin halkı için savaşan Deniz GEZMİŞLER gibi, Filistin topraklarında güvenli sınırlar içinde bağımsız ve egemen bir Filistin Devletini savunmaya devam edeceklerini bildiren CHP

MHP DUMLUPINAR İLÇE YÖNETİMİ FESH EDİLDİ.

mhp-dumlupinar-ilce-yonetimi-fesh-edildi MHP Kütahya İl Başkanlığı, Dumlupınar İlçe Teşkilatının ferh edildiğini açıkladı.

MHP MERKEZ İLÇE YÖNETİMİ BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ

mhp-merkez-ilce-yonetimi-belediye-baskanini-ziyaret-etti Belediye Başkanı Saraçoğlu, Allahın verdiğini canı ancak Allah alır.

MHP MERKEZ İLÇE YÖNETİMİ İL EMNİYET MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

mhp-merkez-ilce-yonetimi-il-emniyet-mudurunu-ziyaret-etti İl Emniyet Müdürü Hasan ÇEVİK ; ''Kütahyalının tırnağı kırılsa, onun acısını bzi yüreğimizde hissederiz

MHP MERKEZ İLÇE YÖNETİMİ MALTEPE MAHALLESİ MUHTARINA ZİYARETDE BULUNDU.

mhp-merkez-ilce-yonetimi-maltepe-mahallesi-muhtarina-ziyaretde-bulundu Muhtar Hasan Hüseyin YENİCE; Belediye Başkanı beni Belediyeye sokmama emri vermiş.

MHP MERKEZ İLÇE TEŞKİLATI İFTARDA BULUŞTU

mhp-merkez-ilce-teskilati-iftarda-bulustu İftar sonrasında Gündem gereği yeni atamalar yapıldı

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ, İL YÖNETİMİ BELLİ OLDU

milliyetci-hareket-partisi-il-yonetimi-belli-oldu Yeni yönetim ilk toplantısınıgercekleştirerek görev bölümü yaptı.

MHP MERKEZ İLÇE YÖNETİMİ GÖREV BÖLÜMÜ YAPTI.

mhp-merkez-ilce-yonetimi-gorev-bolumu-yapti Yeni yönetim görev bölümü için ilk toplantısını gercekleştirdi.

Ülkü Ocakları'ndan, MHP Merkez İlçe'ye Hayırlı Olsun Ziyareti

ulku-ocaklarindan-mhp-merkez-ilceye-hayirli-olsun-ziyareti Ülkü Ocakları Başkan ve yönetimi,yeniden güven sağlayan MHP Merkez İlçe Başkan ve yeni yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

AK Parti İl Yönetiminden, Gazetemizi Tebrik Ziyareti

ak-parti-il-yonetiminden-gazetemizi-tebrik-ziyareti Kuruluşumuzun 4.yılı münasebetiyle gazetemizi ziyaret eden AK Parti İl Başkan Yardımcıları Remzi GÜNAY ve Hayri ÖZ ile ülke ve Kütahya gündemi üzerine sohbet ettik.

KÜTBO Yönetiminden, Tarım Kredi Kooperatifleri Bölge Müdürüne Ziyaret

kutbo-yonetiminden-tarim-kredi-kooperatifleri-bolge-mudurune-ziyaret Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati GÜLTEKİN, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer BİNTEPE ve Genel Sekreter Yasemin YOL; Tarım Kredi Kooperatifleri Kütahya Bölge Birliği Müdürü

KUTSO'dan 'Finansal Yönetim, Ortaklık Kültürü ve Kriz Yönetimi' Eğitimi

kutsodan-finansal-yonetim-ortaklik-kulturu-ve-kriz-yonetimi-egitimi Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) 14 meslek komitesinin üyeleri, Aralık ayı toplantısını gerçekleştirdi.

Tarım Kredi Kooperatifleri Birliği, Yönetimi Kütahya'da Toplandı

tarim-kredi-kooperatifleri-birligi-yonetimi-kutahyada-toplandi Kütahya Valisi Ahmet Hamdi NAYİR, Tarım Kredi Kooperatifleri Kütahya Bölge Birliği’ni ziyaret etti. Vali Ahmet Hamdi NAYİR, Tarım Kredi Kooperatifleri Kütahya Bölge Birliği’nde sergilenen ‘Tarihi Tarım

ÜLKÜCÜLER İFTARDA BULUŞTU

ulkuculer-iftarda-bulustu MHP İl yönetiminin Yeşil Bahçe düğün salonunda verdiği iftara katılım yoğun oldu.

DPÜ Geleneksel 'Sigorta Günleri' 5-6 Mayıs'ta

dpu-geleneksel-sigorta-gunleri-5-6-mayista DPÜ Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Sigortacılık ve Risk Yönetimi tarafından bu yıl 3. Sü düzenlenecek olan "Sigorta Günleri" 5-6 Mayıs tarihlerinde DPÜ Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu'nda

AK Parti İl Yönetiminden Vali Şerif YILMAZ’a Ziyaret

ak-parti-il-yonetiminden-vali-serif-yilmaza-ziyaret AK Parti İl Başkanı Ali ÇETİNBAŞ ve yönetim kurulu üyeleri Kütahya Valisi Şerif YILMAZ’ı makamında ziyaret ettiler.

ÇOK OKUNANLAR

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
3236 hit, 292 ziyaretçi, 309 ziyaret
Bu ay:
14701 hit, 1608 ziyaretçi, 1747 ziyaret
Toplam:
1059006 hit, 226233 ziyaretçi, 316964 ziyaret