Haber Tahtası

40. Kütahya El Sanatları ve Ticaret Fuarı Açılıyor

40-kutahya-el-sanatlari-ve-ticaret-fuari-aciliyor

İlimizde her sene yoğun ilgiyle karşılanan Kütahya El Sanatları ve Ticaret Fuarı 15 Ağustos Cuma günü Saat 18:00’ de Fuar alanında düzenlenecek törenle açılacak. Rem Fuarcılık tarafından 15 – 31 Ağustos tarihleri arasında yapılacak fuarımıza her sene çeşitli illerden ve ilimizden yoğun katılımcıların şekillendirdiği fuarda bir yandan katılımcılar standlarında ürünlerini sergileyip satış yaparken diğer taraftan da düzenlenen çeşitli kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerle de fuar ziyaretçilerinin fuar sürecini dolu dolu yaşamaları sağlanıyor.
14 Ağustos 2014 Perşembe 15:18 İlimizde her sene yoğun ilgiyle karşılanan Kütahya El Sanatları ve Ticaret Fuarı 15 Ağustos Cuma günü Saat 18:00’ de Fuar alanında düzenlenecek törenle açılacak. Rem Fuarcılık tarafından 15 – 31 Ağustos tarihleri arasında yapılacak fuarımıza her sene çeşitli illerden ve ilimizden yoğun katılımcıların şekillendirdiği fuarda bir yandan katılımcılar standlarında ürünlerini sergileyip satış yaparken diğer taraftan da düzenlenen çeşitli kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerle de fuar ziyaretçilerinin fuar sürecini dolu dolu yaşamaları sağlanıyor.


Çeşitli sanatçıların katılacağı fuarda her gün bir konser verilirken fuarın vazgeçilmezi olan ve 25 – 26 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Kütahya Belediyesi Geleneksel İller Arası Fuar Kupası Kick Boks Şampiyonası da pek çok ilden katılacak sporcuların renklendireceği ve heyecanlandıracağı, fuar ziyaretçilerinin beğeniyle izleyeceği bir etkinlik olarak sergilenecektir. - DORUK


Haber okunma sayısı: 4335Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER