Canlı Bomba, Yakalandı

DORUK Ailesi Geleneksel İftarını, Ciğerci Ahmet KURDAŞ'ta Yaptı

doruk-ailesi-geleneksel-iftarini-cigerci-ahmet-kurdasta-yapti

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen DORUK Gazetesi mensuplarının aileleriyle birlikte katıldığı iftar organizasyonu bu sene de Ciğerci Ahmet KURDAŞ'ta yapıldı.
03 Haziran 2017 Cumartesi 01:54

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen DORUK Gazetesi mensuplarının aileleriyle birlikte katıldığı iftar organizasyonu bu sene de Ciğerci Ahmet KURDAŞ'ta yapıldı.

Ekip ruhunu yakalayan, aile ortamında birliktelik yaşayan, ailenin sadece kan bağıyla olmayacağını memleket sevdasıyla, en iyiyi en güzeli ortaya çıkarmak için her görüşten oluşan değerli insanların bir araya gelerek de güçlü bağlar oluştuğunun ispatı olan DORUK Ailesi mensupları, iftar programında bir araya gelerek; hem oruçlarını birlikte açtılar hem de sohbet ettiler.

İftar programına Aşiyan Ajans Organizatörü Ahmet YILMAZ ve kızı Sümeyye YILMAZ, DORUK Gazetesi Kurucusu Ahmet ARABACI, DORUK Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatma ÇAKIR, anne ve babası Güngör ve Mustafa ÇAKIR, DORUK Gazetesi Hukuk Müşaviri ve Köşe Yazarı Av. M. Sabit ÖZDOĞLAR ve eşi İnşaat Mühendisi Nazife ÖZDOĞLAR, Muhabir ve Köşe Yazarı Hüdayim GÜLER ve eşi Şayan GÜLER, Köşe Yazarı Osman AVCI ve eşi Nevin AVCI, Köşe Yazarı Yeminli Mali Müşavir Muttalip KORKMAZ ve eşi Behiye KORKMAZ, oğulları Salih KORKMAZ katıldılar. - DORUK


Haber okunma sayısı: 797Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
553 hit, 202 ziyaretçi, 199 ziyaret
Bu hafta:
1843 hit, 524 ziyaretçi, 559 ziyaret
Bu ay:
29065 hit, 3959 ziyaretçi, 4548 ziyaret
Toplam:
855287 hit, 208001 ziyaretçi, 292723 ziyaret