Haber Tahtası

Doruk Gazetesi'nden Öz Orman İş'i Ziyaret

doruk-gazetesinden-oz-orman-isi-ziyaret

Doruk Gazetesi Kurucusu Ahmet ARABACI ve İmtiyaz Sahibi Fatma ÇAKIR, Öz Orman İş Sendikası Bölge Başkanı Doğan CEBECİ'yi makamında ziyaret etti.
07 Mayıs 2016 Cumartesi 12:49

Doruk Gazetesi Kurucusu Ahmet ARABACI ve İmtiyaz Sahibi Fatma ÇAKIR, Öz Orman İş Sendikası Bölge Başkanı Doğan CEBECİ'yi makamında ziyaret etti.

Eski bir sendikacı olan ARABACI ile CEBECİ, sendikacılığın dünü ve bugünü hakkında değerlendirmeler yaparken, çalışanların hak ve menfaatlerinin korunması hususunda sendikaların önemine değinirken; halen çalışanların kadrolu, muvakkat, taşeron işçisi, 4c'li, 4b'li, gibi gruplarda sınıflandırılmasının anayasada belirtilmiş olan "Eşit işe, eşit ücret" ilkesine aykırı olduğunu; sendikalaşma konusunda günümüzde belirli sıkıntılar yaşandığını dile getirdiler.Öz Orman İş Bölge Başkanı Doğan CEBECİ: "Bu şartlarda dahi Öz Orman İş Sendikası, sektöründe çalışanların sendika çatısı altında toplanması hususunda azami gayreti gösteriyoruz ve bunda da başarılıyız. Bir tek orman işçisinin dahi sendikasız kalmasına gönlümüz razı değil. Genel Merkezimizle devamlı yeni stratejiler ve çalışma programları belirliyoruz" dedi. - DORUK


Haber okunma sayısı: 1898Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
585 hit, 71 ziyaretçi, 70 ziyaret
Bu hafta:
5573 hit, 751 ziyaretçi, 791 ziyaret
Bu ay:
21470 hit, 2595 ziyaretçi, 3021 ziyaret
Toplam:
970485 hit, 217933 ziyaretçi, 306568 ziyaret