Haber Tahtası

Oda Başkanlarından Cemiyete Ziyaret

oda-baskanlarindan-cemiyete-ziyaret-

Kütahya Esnaf ve Sanatları Odaları Birliği (KUTESOB) Başkanı İbrahim Yiğit, Kütahya Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Enver Erdoğan, Kütahya Fotoğrafçılar Çiniciler Ve El Sanatları Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sadık Erilbaylı ve Kütahya Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bekir Durmuş, Kütahya Gazeteciler Cemiyeti, konağını ziyaret etti. İftar sonrası yapılan ziyarette Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam, yönetim ve üyeler yer aldı. Samimi bir ortamda gerçekleşen ve karşılıklı fikir alış verişinin yapıldığı ziyarette ‘Kütahya adına ne yapılabilir?’ sorusunun cevabı arandı.
07 Haziran 2017 Çarşamba 18:12

Kütahya’nın bir adım daha ileriye gitmesini istediklerini ve bunun için de üzerlerine düşen her göreve hazır olduklarını dile getiren oda başkanları basın mensupları bu noktada ortak hareket edilebileceğini söylediler. 
Kütahya Esnaf ve Sanatları Odaları Birliği (KUTESOB) Başkanı İbrahim Yiğit, Kütahya Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İbrahim Yiğit temsil ettiği esnaf camiası adına basına olan desteği ellerinden geldiğince verdiklerini belirterek Erkan Sağlam ve yeni yönetme başarılar diledi. 

Kütahya’nın tarihi bir sokağında, Kütahya basınına yakışan bir konakta olmalarının Kütahya basını ve Kütahya adına güzel bir adım olduğunu da ifade eden oda başkanları her konuda olduğu gibi yerel medyada da birlikteliğin oldukça önemli olduğunu, bunu sağlayan Kütahya Gazeteciler Cemiyetine teşekkür ettiklerini sözlerine eklediler. 

Cemiyet Başkanı Sağlam ise esnaf camiası ile el ele olduklarını ve birlikte Kütahya adına güzel projelere imza atmak istediklerini kaydettiği konuşmasında ziyaretlerinden dolayı oda başkanlarına teşekkür etti.


Haber okunma sayısı: 456Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
3198 hit, 292 ziyaretçi, 309 ziyaret
Bu ay:
14663 hit, 1608 ziyaretçi, 1747 ziyaret
Toplam:
1058968 hit, 226233 ziyaretçi, 316964 ziyaret