Haber Tahtası

Vali Ahmet Hamdi NAYİR: Birlik Beraberlik İçinde Olmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz

vali-ahmet-hamdi-nayir-birlik-beraberlik-icinde-olmanin-mutlulugunu-yasiyoruz

Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir tarafından İl Özel İdaresi'nde düzenlenen iftar programına, Sivil toplum örgütlerinin başkan ve temsilcileri, bazı iş adamları, daire müdürleri, protokol üyeleri ile basın mensupları katıldı.
03 Haziran 2017 Cumartesi 18:52

Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir tarafından İl Özel İdaresi'nde düzenlenen iftar programına, Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ulvi Yılmaz, Kütahya Garnizon Komutanı Tuğgeneral Bülent Tatkan, Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Remzi Gören, Kütahya Baro Başkanı Av. Ahmet Atam,AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ferhan Yıldırım, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Dr. Zeliha Aksaz Şahbaz, Saadet Partisi İl Başkanı Ali İhsan Oturak, Kütahya İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik, İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, İl Müftüsü Hüseyin Hazırlar, Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Erkan Güral, İsmet Güral, Rıza Güral, Kütesob Başkanı İbrahim Yiğit, Kutso Meclis Başkanı İsmet Özotraç, Vali yardımcıları, İl Genel Meclis üyeleri, Sivil toplum örgütlerinin başkan ve temsilcileri, bazı iş adamları, daire müdürleri, protokol üyeleri ile basın mensupları katıldı.İftar programında konuşan Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, "Birlik beraberlik içinde olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bir iftarın daha tadını, hep birlikte geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.


Çok iyi bildiğiniz gibi, Ramazan rahmet, bereket, yardımlaşma, dayanışma ve birliktelik ayı. Bu birlik ve beraberliğin en güzel göstergesini iftar yemeklerimiz oluşturuyor. İftar yemeklerimizde, ilimizin ileri gelenleri ve değişik kesimlerle bir araya gelerek; hem gönüllerimizi hem de dualarımızı bir araya getiriyoruz. Ülkemiz için daha güzel bir gelecek ümidiyle, hep birlikte bir ortamı paylaşmanın, birlik ve beraber olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Daveti kıymetli kılan icabetidir. Bizlerin davetini kıymetli kılan, icabet eden herkese, bu güzel akşamı bizlere yaşattığınız için teşekkür ediyorum." dedi. - DORUK

Kütahya Valisi Ahmet Hamdi NAYİR'ın Konuşmasını izlemek için lütfen tıklayınız...


Haber okunma sayısı: 790Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
3336 hit, 293 ziyaretçi, 310 ziyaret
Bu ay:
14801 hit, 1609 ziyaretçi, 1748 ziyaret
Toplam:
1059106 hit, 226234 ziyaretçi, 316965 ziyaret